Produkt dnia
Alkomat Alkohit X10
Alkomat Alkohit X10

406,50 zł

szt.
Alkomat Alkohit X5
Alkomat Alkohit X5

361,79 zł

szt.

Test Narkotykowy DrugMulti 7CC ze śliny - classic + Metadon (MTD) Narkotest Screen Multi Saliva 05.2025r

Bez tytułu.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: B311-85494

Opis

Wykrywalne narkotyki (ng/mL): AMP 50, BZD 10, COC 20, MOR/OPI 40, MTD 30, THC 12, MET 50
 
Próbki: slina, oznaczanie jakosciowe - ważność testu 05.2025r
 
Drug Multi 7CC Drug Screen Multi  Saliva - jest jestem tj 6CC ale dodatkowo daje nam mozlowość zbadania 7 parametru jakim jest metamfetamina. Jest chromatograficznym testem immunologicznym typu Lateral Flow do jakościowego wykrywania amfetaminy, metamfetaminy, kokainy, opiatów, marihuany oraz ich me-tabolitów w ślinie przy następujących poziomach cut-off: AMP 50, BZD 10, COC 20, MOR/OPI 40, MTD 30, THC 12, MET 50
 

Test ten dostarcza tylko wstępnego wyniku analitycznego. W celu otrzymania wyników potwierdzonych analitycznie, należy zastosować bardziej specyficzną alternatywną metodę chemiczną. Preferowanymi metodami potwierdzającymi są chromatografia gazowa/spektrometria mas (GC/MS) lub chromatografia gazowa z tandemowym spektrometrem mas (GC/MS-MS).

Test  DrugMulti 7 CC jest testem immunologicznym opartym na zasadzie wiązań konku-rencyjnych. Narkotyki, które mogą znajdować się w próbkach śliny konkurują z koniugatami poszczególnych narkotyków o miejsca wiązań na określonych przeciwciałach. Podczas badania, część próbki śliny przesuwa się w górę ruchami kapilarnymi. Narkotyk, jeśli jest obecny w próbce poniżej poziomu cut-off, nie nasyci miejsc wiązań na specyficznych przeciwciałach. Przeciwciała zareagują wówczas z koniugatem narkotyk-białko i pojawi się kolorowa linia w polu testowym (T) danego rodzaju narkotyku na panelu testowym.
Obecność narkotyku w próbce śliny powyżej poziomu cut-off spowoduje nasycenie wszystkich miejsc wiążących przeciwciała. W tym przypadku nie pojawi się kolorowa linia w polu testowym (T).
Pozytywny wynik na obecność narkotyku w próbce śliny charakteryzuje brak kolorowej linii w danym polu testowym (T), natomiast negatywny wynik na obecność narkotyku w próbce śliny wygeneruje linię w polu testowym (T). Pojawienie się kolorowej linii kontrolnej w obszarze kontrolnym (C) potwierdza, że test został przeprowadzony prawidłowo.W celu wewnętrznej kontroli testu barwna linia powinna zawsze pojawiać się w obszarze kontrolnym testu, wykazując, że użyto właściwą ilość próbki.

Odczynniki: Test zbudowany jest z membrany, na której umieszczone są w obszarze testowym białka koniugatu narkotyku, a w obszarze kontrolnym poli klonalne przeciwciała przeciw złotym białkom koniugatu. Poza tym w strefie mieszania znajdują się koloidalne czasteczki złota, które są sprzężone ze specyficznymi przeciwciałami przeciwko wybranym rodzajom narkotyku.

Przechowywanie: Test przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej lub schłodzony (2-30°C). Test jest trwały przez okres ważności wydrukowany na opakowaniu. Urządzenie testowe musi pozostać w zamkniętym opakowaniu aż do użycia. NIE ZAMRAŻAĆ. Nie używać po upływie terminu ważności.

Pobieranie: Próbkę śliny należy pobrać przy pomocy załączonego kolektora. Należy stosować się do załączonej instrukcji. Do wykonania tego testu nie należy korzystać z innych przyrządów do pobierania próbek.
Próbkę można pobierać o dowolnej porze. Jeżeli nie można natychmiast wykonać testu, zaleca się przechowanie próbki w temperaturze od 2-8°C do 48 godzin lub -20°C, do 72 godzin. Próbki neleży transportować w temperaturze (2-8°C). Test ślinowy, próbkę i/lub kontrole należy przed przeprowadzeniem testu doprowadzić do temperatury pokojowej (15-30°C). Min 10 min przed przeprowadzeniem testu osoba badana nie powinna jeść, pić, palić, żuć gumy.

Te testy dostarczamy również do sądów i służb penitencjarnych w myśl ustawy o kontroli.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl