Produkt dnia
Alkomat Alkohit X10
Alkomat Alkohit X10

406,50 zł

szt.
Alkomat Alkohit X5
Alkomat Alkohit X5

361,79 zł

szt.
Alkomat policyjny

Alkomaty policyjne Alcoblow i inne rodzaje alkomatów

Alkomatt policyjny Alcoblow - Cena alkomatu w sklepieW niepamięć odeszły czasy, kiedy aby dokonać kontroli trzeźwości konieczne było dmuchanie w przysłowiowy balonik. W dzisiejszych czasach, każdy alkomat policyjny potrafi z dużą dokładnością stwierdzić, jaki jest poziom alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzięki takiemu sprzętowi można z dużą dozą pewności określić, czy dana osoba znajduje się pod wpływem alkoholu. Alkomat policyjny może występować w wielu typach – istnieją alkomaty bezustnikowe, takie które posiadają różnego rodzaju ustniki, a same sprzęty różnią się też na przykład rodzajem czujnika, który znajduje się wewnątrz. Decydując się na alkomat policyjny, warto wybrać taki, który będzie posiadał atest, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że jest on jak najbardziej dokładny. Warto wybrać taki, który będzie posiadał taki z czujnikiem elektrochemicznym, który wydaje się być najbardziej stabilny, a co za tym idzie, nie pokazuje przekłamanych wyników.

Cena oraz rodzaje alkomatów policyjnych

Sklep euroalkomat.pl posiada w swojej ofercie tego typu sprzęty. Różnią się one zastosowaniem i wspomnianym typem ustników (lub ich brakiem) – stąd w ofercie sklepu znajdują się alkomaty mające zastosowanie dowodowe, takie będące do użytku samochodowego (na przykład, gdy chcemy sprawdzić, czy możemy wsiąść za kółko po intensywnej sobotniej nocy), alkomaty podręczne, a także jednorazowe – które jak sama nazwa wskazuje używane są wyłącznie raz. Wszystkie te alkomaty charakteryzują się solidną jakością i fachowym wykonaniem, co w połączeniu z atestami, jakie posiada spora część z nich sprawia, że należą do najlepszych na rynku.

Kupując alkomat policyjny, albo jakikolwiek inny alkomat(nie zależnie od jego ceny), warto postawić na jakość – wyłącznie wtedy mamy możliwość uzyskania wartościowych wyników, a co za tym idzie nasze badania są wiarygodne. I to bez względu, czy szukamy sprzętu, którym będą posługiwać się nasze patrole, czy jesteśmy szefem knajpy, w której chcielibyśmy swój automat umieścić (sprawdzają się tutaj świetnie automaty barowe, będące sprzętem, na którym zarabiają zarówno właściciele automatów jak i restauracji czy dyskotek). Nie wspominając już o zwykłych użytkownikach alkomatów, którzy dzięki dokładnemu przebadaniu na obecność alkoholu mogą z jednej strony zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, z drugiej zaś uniknąć nieuchronnych kar za poruszanie się pojazdami mechanicznymi będąc w stanie wskazującym na spożycie.

Pełna oferta alkomatów dostępna w naszym sklepie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl