Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

alkomat alkohit

Alkomat Alkohit X100

Alkohol jest dla ludzi mądrych i odpowiedzialnych. Nikt nikomu nie zabrania czasem nieco zaszaleć w gronie znajomych czy przyjaciół. Warto jednak zawczasu pomyśleć nad ewentualnymi przykrymi konsekwencjami i kupić alkomat alkohit x100.


Większość kierowców choć raz w życiu, budząc się po imprezie nie była pewna poziomu alkoholu we krwi. Nie warto zdawać się na intuicję. Paradoksalnie, dobre samopoczucie "na drugi dzień" może świadczyć o tym, że wypity alkohol wciąż działa i na pewno nie powinnyśmy siadać za kółko przez kilka najbliższych godzin.alkohit x100

Czy wato kupić alkomat alkohit x100?

Według obowiązującego prawa, prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu samo w sobie jest przestępstwem, a spowodowanie wypadku w takiej sytuacji jest obarczone jeszcze wyższymi karami.


Dlatego też warto zainwestować w alkomat alkohit x100, cena zależy od jakości. Przede wszystkim jednak sprzęt taki powinien posiadać wszelkie niezbędne homologacje. W ostateczności, możemy udać się na najbliższy posterunek, gdzie przebada nas alkomat alkohit x100. Jednak, co oczywiste nie jedźmy tam samochodem.

Alkomat Alkohit x100

  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl